KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613157
nr 1461 3157
Hans Mets. Caféexteriör. Signerad, daterad 1950. Olja på pannå, 40x48 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:34:40
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr